Recenze Landwirtschafts 2011
pokračování hry traktor Zetor Simulátor

Recenze na českém internetu v kategorii hračky a hry | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze Landwirtschafts 2011 - pokračování hry traktor Zetor Simulátor

Pokračování vámi oblíbeného simulátoru traktoru Zetor bylo vydáno pod pod názvem Landwirtschafts Simulátor 2011. Pro neznalé se jedná se o simulátor zemědělských strojů s možností budování kariéry a chovu dobytka. Více informací o hře najdete na dalších řádcích včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze Landwirtschafts 2011 - pokračování hry traktor Zetor Simulátor

Nově vydanou hru Landwirtschafts Simulátor 2011 najdete na našem trhu pod názvem Traktor Simulátor 2 a oproti předchozímu dílu (Traktor Zetor Simulátor 2009) nově nabízí ucelenou kariéru zemědělce na malé farmě. Jako farmář budete používat traktory, kombajny a další zemědělské stroje se kterými budete sít, orat nebo sklízet hospodářské plodiny. Kromě používání těžkých strojů a jejich příslušenství (pluhy, nakladače, secí stroje, lisy...) se budete na své rozrůstající farmě umístěné v otevřené krajině starat o chov užitkových zvířat. Za prodej mléka a dalších surovin si pořídíte nové nebo výkonnější traktory podle skutečných předloh a další zařízení pro vaší farmu.

Screenshoty recenzované hry Landwirtschafts Simulátor 2011

 

Recenze Landwirtschafts 2011 - pokračování hry traktor Zetor Simulátor

Recenze Landwirtschafts 2011 - pokračování hry traktor Zetor Simulátor

Recenze Landwirtschafts 2011 - pokračování hry traktor Zetor Simulátor

Recenze Landwirtschafts 2011 - pokračování hry traktor Zetor Simulátor

 

Na obrázcích najdete recenzovanou hru Landwirtschafts Simulátor 2011 (Traktor Zetor Simulátor 2): v otevřené krajině za pomoci zemědělské techniky a jejich příslušenství máte na starost chod vaší farmy.

Základní informace o hře Landwirtschafts Simulátor 2011

 

• Název hry
• Popis
• Žánr
• Výrobce
• Další možnosti hry
• Lokalizace
• Dostupné rozšíření
• Minimální konfigurace
• Podobné hry
• Další hry výrobce

Landwirtschafts Simulátor 2011 (Traktor Zetor Simulátor 2)
simulátor farmaření včetně používání těžké zemědělské techniky
zemědělský simulátor
Astragon / Giants Software GmbH (Německo)
hra obsahuje single player, multiplayer, samostatné mise, kariéru
angličtina, němčina (čeština v podobě titulků)
oficiální i neoficiální rozšíření (DLC) v podobě dalších vozidel a vybavení
Windows (XP, Vista, 7), procesor 2 GHz, 1 GB RAM, 3D karta s 512 MB
Landwirtschafts Simulátor 2009 (Traktor Zetor Simulátor 2009)
Destruction Simulátor, Bus Simulátor 2009, Driving Simulátor 2009

Shrnutí hodnocení hry Landwirtschafts Simulátor 2011 na základě recenzí

Předchozí verze hry Landwirtschafts Simulátor 2011 pojmenovaná Traktor Zetor Simulátor 2009 patřila mezi nejprodávanější herní simulátor v České republice. Zásluhu na tom měl zřejmě velmi jednoduchý mix budovatelské strategie a simulátoru zemědělských strojů, kde budujete kariéru úspěšného farmáře na malé venkovské farmě. Landwirtschafts Simulátor 2011 navazuje na svého předchůdce a rozšiřuje hru o nové možnosti a nyní na své farmě můžete chovat dobytek nebo krmit krávy. Samozřejmostí zůstává používání zemědělské techniky jako traktorů, kombajnů, nakladačů a jejich dalšího příslušenství. Prodejem mléka a dalších surovin z vlastní produkce získáte finance na novou a stále lepší techniku. Jako farmář používáte tyto stroje ke správnému chodu vaší farmy a pro zpracování (oraní, setí nebo balení) vlastních lánů pole s ječmenem, pšenicí, kukuřicí nebo řepkou.

Hra Landwirtschafts Simulátor 2011 není rozhodně hrou pro každého, ale pokud vás oslovuje jízda s těžkou technikou, kdy jste nuceni připojovat a používat zařízení jako valníky, vlečky nebo další stroje budete určitě spokojeni. Díky velké komunitě hráčů, je hra stále rozšiřována o nové modely jako traktory, sekačky, kombajny, nákladní a osobní automobily, vleky, návěsy a další stroje přesně podle skutečných předloh, které máte k dispozici v otevřené krajině.

Odkazy na e-shopy a recenze se hrou Landwirtschafts Simulátor 2011

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (Landwirtschafts Simulátor) za zajímavou cenu:

Traktor Simulátor 2 | xzone.cz
Traktor Simulátor 2 | surtep.cz
Traktor Zetor 2 | alza.cz
Traktor Simulátor 2 | gamestation.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (Landwirtschafts Simulátor):

Zetor 2 - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze Landwirtschafts 2011 - pokračování hry traktor Zetor

[1] Kamil, Humpolec napsal...

Hraji pravidelně traktor Zetor Simulátor 2009 a na hře nejvíc oceňuji její rozšiřitelnost, díky možnosti stahovat velké množství nové techniky, vozidel, vybavení nebo dalších úprav a módů z internetu.

[2] Samuel, Cheb napsal...

Člověk by řekl, že to musí být nuda jezdit v traktoru a rozvážet hnůj nebo orat pole, ale hra mě v tomhle směru naprosto baví a to díky používání zemědělských strojů. Z dalších podobně zaměřených her mě z technického hlediska zajímá i hra na téma simulátoru vysokozdvižného vozíku ve skladu.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze Landwirtschafts Simulátor 2011 - traktor Zetor":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií hračky a hry, které by vás mohli zajímat:

Recenze Merkur - stavebnice Merkur
Recenze Lego Duplo - stavebnice Lego
Recenze Minecraft - survival sandbox hra
Recenze Deus Ex 3 Human Revolution - hra
Recenze Red Dead Redemption - Xbox, PS3

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze kapesní nůž rybička - exkluzivní typ
Recenze zimní pneumatiky - pro osobní auta
Recenze garážová vrata - kvalitní vrata
Recenze Mobilheim - mobilní domy
Recenze IKEA - švédský nábytek

 
   

DOPORUČUJEME

 

 
   

AKTUÁLNÍ CENA V ČESKÝCH E-SHOPECH

 
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou recenzi na tuto hru (Traktor Zetor Simulátor 2011) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Užijte si vynikající herní zážitek během hraní nejnovějších her na výkonném herním PC nebo přenosném herním notebooku, který uspokojí i ty největší, ale i nejnáročnější herní fanoušky.

Jak vybrat nejlepší herní konzoli? Potřebujete poradit s výběrem herní konzole pro pohodlné hraní nových her? Prozkoumejte nyní všechny důležité informace, které budete potřebovat před nákupem nejnovější herní konzole na TV nebo přenosný handheld pro hraní na cestách.

• Prozkoumejte nejprodávanější hry na PC a pořiďte si počítačové hry s nejlepším poměrem ceny a výkonu pro každodenní herní zábavu.

• Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si zároveň recenze herních konzolí na našem webu s handheldy a videoherními konzolemi. Máme pro vás připraveny nejnovější recenze herních konzolí, které jsou běžně k dostání na českém i zahraničním trhu. Kromě toho lze snadno porovnat herní konzole vzájemně mezi sebou a vybrat pro sebe tu nejzajímavější.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK